dinsdag 9 maart 2004

Wegtraining bij GVAC

De halve marathon van zondag en mijn kilometer zwemmen van gisteren zitten nog goed in mijn spieren.
De wind maakt het vandaag weer eens goed koud en als Theo niet komt opdagen heb ik weer een reden om niet te hoeven trainen, maar helaas hij is bikkelhard.
Na een ijskoude warming-up kiezen we voor de groep van Harrie van de Broek, rondje Waalre. Een rustig tempo, achterin verscholen uit de wind, geen tussentijdse versnellingen, zo kom ik er wel. Onderweg hoor ik wel dat Mary is omgedraaid omdat ze niet lekker is.
In Waalre snijden we een stuk van onze normaal parkoers af en na 1u06:35 lopen zijn we weer terug op de baan. Een beetje rek en strek in de materiaal opslag en dan eindelijk de echte warming-up, de douche, alsof ik het verdiend heb.



Geen opmerkingen: