woensdag 5 augustus 2020

Virtuele trimloop - Zomerrun 2020 (5km)

De volledige naam is eigenlijk "Ikloophard Zomerrun 2020", genoemd naar de organisatie, maar eigenlijk wordt dat bij de virtuele trimlopen niet echt er bij genoemd.
Omdat het vandaag aan het einde van de dag 30ºC beloofd te worden, en wie weet bij ons hier in het zuiden nog wel hoger, hebben we besloten om juist niet aan het einde van de dag te gaan lopen en kiezen we voor een wat Christelijker tijdstip om 9:00u.
We gaan dan ook op dat tijdstip in Zeelst-Oost de deur uit.
Ik heb gisteren toch nog even gezocht naar een ander parkoers dan die paar die we hier altijd doen en er ook één in elkaar geflanst. Die gaan we vandaag uitproberen. Eens zien wat we er ervan vinden.
We lopen in ieder geval weer gewoon de Biezenkuilen weer rond maar nu helemaal tot aan de Kruisstraat en vervolgen dan met allemaal lange stukken. Eerst de hele Kruisstraat af tot we niet verder kunnen en dan rechtsaf, de Peter Zuidlaan en weer helemaal volgen tot we op de busbaan stuitten. Dan hebben we intussen al een redelijk rappe 1e kilometer van 7:35 achter de rug, gevolgd door een al wat ingekakte 2km in 7:43. Bij de busbaan aangekomen gaan we rechts omhoog het grindpad op. Omhoog ja, wat zal het zijn, 2 of 3 meter? In ieder geval niet zo "zwaar" als de Hovenring. Het zal ook de enige Alpe d'Huez zijn die we vandaag nemen.
We hebben dit pad al eens eerder gelopen in omgekeerde richting tijdens onze monumentenrace. Toen stond er nog water in de vijver waar we nu weer langslopen maar waar het nu meer een droog stukje steppen lijkt.
Aan het eind van het pad gaan we rechtsaf en richting woonwijk. Linksaf doen we een andere keer. Dan maken we nog een grote lus om een stukje industrieterrein en zullen dan toch weer hier uit komen.
We volgen de weg, parkeerterrein en weer een straat, het Honk, tot aan de vertrouwde Blaarthemseweg die we rechtsaf volgen. Intussen zijn we het 3km-punt net boven de 8min. gepasseerd.
Dit stukje parkoers hebben we vaker gedaan alleen gaan we nu, eenmaal op de Peter Zuidlaan niet via het trapje het park in maar iets verder over de straat Borghoutspark terug naar Zeelst-Oost. Dan is het op de Biezenkuilen nog maar een stukje tot aan het Hileind en we zijn dan al bijna aan de 5km. We lopen niet helemaal door tot aan de voordeur maar sluiten op 5km precies, af. Dan blijven we in ieder geval nog onder de 40min. 39:55 Om precies te zijn, 7,52km/u gemiddeld, wat net ietsjes langzamer is dan afgelopen maandag. Maar ja, het is ook niet zo dat we stilletjes onze kilometers draaien. Nee, er wordt wel degelijk onderweg gezwetst en als je dat kunt doen, wil dat zeggen dat het tempo ook navenant is.

We proberen nog even wat zonnige foto's te maken en dan is het genoeg geweest en mag het nu wel warm worden.




Geen opmerkingen: