Zoetjes aan wordt het echt herfst. Nu was het af en toe nog lekker zonnig, tussen de buien door.
Wel nog blij dat er nog steeds wat opbrengst is van de zonnepanelen maar nu zal het wel snel gaan dalen, helaas. Dus zaak om zoveel mogelijk overdag nog met de elektrische apparaten daarvan gebruik te maken. Het is daarom ook zo jammer dat mijn panelen maar op één fase zitten, simpelweg omdat ik te weinig panelen heb om ze aan te sluiten op een 3-fasen omvormer. Maar ik heb daar wel goed rekening mee gehouden en de groepen van de, overdag te gebruiken, elektrische apparaten zo veel mogelijk achter de omvormer aangesloten.
De cv-ketel is, bij mijn weten, nog niet aan geweest. Toch is er al een stijging in gasverbruik te zien en werd ik er door mijn P1-meter al op gewezen dat het verbruik de afgelopen week al een heel stuk hoger was dan de week er voor.
Met de natte en koude week/weken in het vooruitzicht zal het, na verwachting, niet meer zo lang duren eer de cv-ketel aan zal gaan maar ik hoop nog niet deze week, maar pas in oktober.
Nu het lopen langzaam weer hervat wordt daalt mijn fitnessleeftijd weer. Gelukkig.
En dat zelfde lijkt ook voor mijn gewicht te gelden.
Geen opmerkingen:
Een reactie posten