maandag 27 maart 2023

Energie en gewicht - Week 2023-12

Oké, deze week is de lente begonnen... 
Maar het is niets anders geweest dan herfst. 
Compleet met harde wind tot stormachtig en regen, regen en heel veel regen. 
Gelukkig heeft, tussendoor, de zon genoeg geschenen om er nog 31kWh opbrengst van te hebben. Dat dan weer wel.
En dan is op zondag de zomertijd ingegaan. Ben benieuwd of dat bij de opname van volgende week al wat van te merken is.
En ja hoor! Na bijna 2 weken sportloos, weer een weekend van 3 trainingen/lopen en mijn fitnessleeftijd is weer gezakt hoor. Ik zit nu zelfs onder mijn eigen leeftijd. Voor hoe lang, nu ik de trainingen weer ga oppakken?
En "last but not least": Na een 5-daags vreetfestijn in De Bonte WEver in Assen is, uiteraard, de gewichtstoename aanzienlijk geweest. Op donderdag, de dag van terugkeer, ruim 3kg boven het "startgewicht" en na een loopweekend toch weer terug gebracht naar 1,5kg+.
Het zal misschien nog even duren eer het allemaal weer in balans is, maar.... volgende week staat al weer een paar dagen weg op mijn kalender 😲
 
 
 

Geen opmerkingen: