zaterdag 18 juli 2026

De Vrijbuiters - Wandeling met Wim en Rini - 3,87km

Om kwart voor 11 sta ik al op de parkeerplaats in het Vrijbuiterbos. De auto van Wim staat er al en ik denk dat Wik al aan het "inlopen" is. En dat klopt dan ook want ik kom een een eind verder het bos in al tegen en we lopen samen terug naar de auto's in afwachting van Rini, want hij heeft zich ook voor de wandeling van vandaag gemeld. De rest van de Vrijbuiters heeft zich afgemeld van wege andere bezigheden (het is vakantie, hè) of vanwege ziekte (Dorris).
Bij de auto aangekomen duurt het niet lang eer Rinin arriveert en dan gaan we verder op pad.
Ik had mijn klokje al eerder aangezet en tijdens het wachten op Rini even op Pauze gezet.
Het is rustig in het bos, afgezien wat wandelaars met honden. Wel een redelijk aantal fietsers. Het is best benauwd in het bos en af en toe komt de zon ook al tussen de bomen door. 
Als we weer terug zijn bij de auto's is mijn totaal afgelegde afstand 3,87km in 1:08:43 
We gaan niet naar de kantine want tijdens de zomer is het self-supporting voor wat de koffie betreft en de kantine staat er dan ook verlaten bij. Wij drinken onze zelf mee gebracht frisdranken (i.p.v. koffie) gewoon bij die rare kunstwerken en niet veel later houden we het ook weer voor gezien.
 
 
Onderweg naar huis sta ik helaas eventjes in de file. Vakantiedrukte blijkbaar. Ik had het kunnen weten. 

Het weer:
Bewolkt met af en toe zon en benauwd. T= 21,1ºC, Tgevoel= 21,1ºC. Wind kracht 1 (WZW)

Statistieken: 
Fitnessleeftijd: 39jaar
VO2max: 41
HRgem: 156 bpm 
HRmax: 184 bpm op 0,4km
 
 

Geen opmerkingen: