zaterdag 24 januari 2026

Training - De Vrijbuiters, training met Carla - 4,89km

Vandaag ga ik weer eens een training doen bij de Vrijbuiters. Vanmorgen nog wel even afgestemd met Carla want ik heb dit jaar nog maar 2x hard gelopen en dus is mijn conditie ver beneden peil. Maar hoe dan ook, we gaan toch weer eens trainen, de eerste keer dit jaar.
Vanmorgen zijn de eerste afmeldingen al Whats-app gepasseerd, namelijk Monique en Germaine en met de inactieve leden meegerekend zal het ook vandaag niet zo druk worden.
Ik rij in ieder geval achter Carla aan de parkeerplaats op in het Sprankelbos. André, Wim en Dorris zijn er ook al en dan ontbreken alleen nog Dorie en Rini, maar laatstgenoemde komt wel vaker op het nippertje. 
Het is in ieder geval wel mooi weer, hoewel het ook nog best wat frisjes is, zeg maar koud. Het is ook nog steeds winter, hè. En terwijl we nog op de laatste Vrijbuiters wachten, zet ik ze alvast op de foto en ook een sfeerfotootje van de mooie zonnestralen.
 
 
Als Rini er aan komt is het eigenlijk al tijd om te gaan en dus vertrekken Carla en ik alvast voor onze training. Dat gaat uiteraard niet zo gemakkelijk voor mij en daarom ook rustig aan. En op de traditionele eerste stop doen we nog wat warming-up oefeningen terwijl de wandelaars ons passeren. en passant maakt Dorris ook een sfeerfoto van ons. 
 
 
We vervolgen onze training. We dribbelen wat, tussendoor wat wandelen en af en toe wat oefeningen. Ik laat Carla tijdens het dribbelen wat vooruit lopen zodat ze niet in mijn trage tempo hoeft te gaan.
Ik hebt het er best wel zwaar mee en dat is eigenlijk hoofdzakelijk dan de ademhaling, oftewel, ik ben nogal heel gauw buiten adem. Gewoon conditie gebrek, dus. Toch hebben we, als we weer terug zijn bij de auto's en onze laatste rek- en strekoefeningen hebben gedaan, in totaal 56:49 bezig geweest en hebben we toch nog 4,89km afgelegd. Niet ontevreden, mag ik wel zeggen.
Na de koffie met ons zessen, want Dorie is dus ook niet komen opdagen, is het wel genoeg geweest voor vandaag en gaan we weer ieders zijn weg naar huis. 
 
Het weer:
Winters koud. T= 4,7ºC, Tgevoel= 2,3ºC. Wind kracht 2 (ZO)

Statistieken: 
Fitnessleeftijd: 32 jaar
VO2max: 43
HRgem: 110 bpm 
HRmax: 145 bpm op 3,34km
 
 

Geen opmerkingen: