zaterdag 30 mei 2020

Training - Vrijbuiter coronatraining met Dorie en Herman

Lente-uitdaging #71/92

Het wordt vandaag de laatste keer dat we om 10 uur corona-trainen. Vanaf volgende week zal iedereen er weer bij zijn en dan zal het weer om 11 uur zijn. Wel komt vandaag Dorris met André mee wandelen. Voordat we aan de training en wandeling beginnen is er even een korte meet & greet met Dorris op gepaste afstand. We zijn allemaal wel blij met Dorris en de koekjes die ze mee zou brengen. Zou, want dat heeft ze niet. Heeft de Whats-app niet gelezen... ja dûh.... 😌
Dan wachten we ook niet langer meer en spoeden we ons naar de eerste stop.
Na de warming-up gaan we niet naar "het gat" maar volgen we Herman weer over de smalle bospaadjes. Zoals vorige week al afgesproken zou hij zijn nieuwe route langs de sloot gaan verkennen en vandaag gaan we met hem mee. Nou ja, hij heeft hem helemaal niet verkend maar we volgen hem toch maar gedwee. hij heeft zo zijn eigen weggetjes en dat wil hij ook wel even laten weten en laten zien.
Na het smalle paadje vol muggenwolken komen we gewoon weer uit op het pad met fietspad naar het bruggetje. "Was dat alles?", vragen Dorie en ik ons af. Inderdaad, dat was alles. En nu lopen we weer terug naar de plek waar we onze sprintjes trekken. En dat gaan we vandaag ook weer doen. En dan zien we in de verte Dorris en André weer aankomen en we komen zo wat gelijktijdig bij het startvak van de sprint aan.
En weer een meet & greet, wat hebben we elkaar al lang niet meer gezien en al die zwets. Herman gaat er maar even bij zitten.
En dan gaan we toch maar weer voor de sprint. Dorie sprint toch niet mee, dus kunnen Herman en ik er eens flink tegen aan gaan.
En dat ga ik ook doen. Vandaag spat de energie uit mijn Kalenji trailschoenen. Grote passen, hoge frequentie en zo lang mogelijk vol houden. Poehee, dat voelde vandaag wel heel erg rap vergeleken met vorige keren. En dat vindt Herman ook aan zijn gezicht af te zien. 😤
Tussen Start en Stop registreert de TomTom 46 seconden over 220m en dat is gemiddeld 17,22km/u
Hoewel het maar liefst een seconde of 12 duurt eer ik van 0 op mijn topsnelheid ben loop ik daarna toch eventjes 18 seconden op 20,5km/u voordat ik inkak. Die snelheid heb ik jaren niet meer gehaald. Nou ja, ook niet echt meer gemeten. Herman volgt op pakweg 9 seconden en dat is dan zo'n 14,5km/u gemiddeld.
We wachten nog even tot Dorie ook terug is gesukkeld en dan gaan we weer het bos in richting de blokhut.
Bij de blokhut aangekomen ook even van mezelf een actiefoto laten maken en als we daarna weer verder gaan doen we ook nog de Herman-oefening voordat we de laatste rally doen richting de kantine
Terug van de paadjes af op het brede bospad doen we nog al wandelend onze rek- en strekoefeningen en komen wederom Dorris en André tegen. Nee, ze zijn niet de weg kwijt maar waren wat te vroeg terug en doen nog even een ommetje. Maar je weet het maar nooit met André 😆
We nemen vandaag ook onze koffie en thee en de koeken van Dorie (niet Dorris) weer ouderwets in onze eigen kantine. En dat was de afsluiting van onze corona-training om-10uur-periode 







Geen opmerkingen: