zondag 6 juni 2021

Spring-Challenge #79/93 - Virtuele trimloop: Neon Challenge = 7,5km voor Rik

Zondag en Start-Bij-GVAC-Dag 😁
Rik heeft een route in gedachten. Het is vandaag ook zijn dag want alleen hij doet mee met de Neon-Challenge. Volgens de organisatie een te gekke run waarbij het niet om snelheid gaat maar om de sfeer. Dus verkleed, verlicht en neon en dus ergens in de avond.
Dat laatste gaat het dus niet worden want we zijn om 9:00u voor de start op de parkeerplaats bij GVAC.
Verkleed... het is niet mijn run maar ik heb wel mijn roze Tilburgse kermisloop aangetrokken. De flamingo die op de medaille prijkt is immers ook roze. En overdag, dan heeft verlichting en neon ook geen zin. Rik heeft niets van dat alles dus zullen we maar van start gaan. Richting Knegsel.
Bij de nieuwe rotonde zien we de afkalving ten gevolge van de hevige regenval van 2 dagen geleden. Dat kalft al aardig onder het nieuwe fietspad door. Ik stop even om een foto te maken en zet ook de TomTom op pauze. Pas na de foto kom ik er achter dat Rik gewoon is doorgelopen. Die 17 seconden (na later bleek) heeft hij alvast mooi verdiend. Ik trek even door om weer bij hem aan te sluiten.
Bij Heuskensbocht slaan we linksaf en onderweg maken we even de foto voor Rik om die bij Virtual Goals in te dienen en de onsie voor ons eigen archief. 
Aan het einde slaan we weer linksaf en bij de Moorman weer en dan zijn we al weer op de terugweg. 
We zien een hardloper ons tegemoet lopen met de typische loopstijl van Peter D. We hebben niet de kans gekregen om het goed te zien want hij slaat een bospad in. Even later komt hij naast ons het bos weer uit. Het is inderdaad Peter. Even een korte conversatie tijdens het lopen maar dan gaat hij toch weer in zijn eigen tempo verder. 
We lopen de "oude" ronde van GVAC trimlopen verder, onder het fietstunneltje door en door de woonwijk en ook op de Kempen Campus richting de finish van GVAC. Alleen gaan we hier niet finishen maar lopen we nu door, over het fietspad, buitenom, richting parkeerplaats en nog voor de slagboom is de vereiste 7,5km bereikt.
De eindtijd: 1:00:05, gemiddeld 7,45km/u

Op de parkeerplaats ontmoeten we Karin V. Wat onwennig omdat ze al lang niet meer bij GVAC is geweest en wegen rondom wat zijn veranderd. Ze gaat met Inge D. voor een training maar pas na een kwartiertje buurten komt ze er, op mijn aanwijzing, pas achter dat Inge al op een bankje naast de kantine zit te wachten. 😁
Terwijl zij van start gaan zit het voor ons er op. Wij gaan de vrije zondag vieren...

 
 

Geen opmerkingen: