vrijdag 12 januari 2024

Training - Op de loopband in De JIM - 3,00km

Hoewel het vandaag goed loopweer was, had ik er vandaag niet zo veel zin in. En dan moet ik het toch maar weer vanavond doen. En daarom maar weer De JIM in.
Het gaat moeizaam en ik denk er al over na om er na een 1km mee te stoppen. Maar gaandeweg begin ik "warm" te lopen en zet ik door. 
Gewoon weer gestart op 6km/u, 1"=6,5km/u, 10"=7km/u, 20"=7,5km/u (tijd en snelheid op de loopband)
Maar bij het overgaan na 7,5km/u krijg ik het zwaar en begin goed buiten adem te raken. Ik smacht naar de 3km op de Garmin en als het zover is stop ik dan ook resoluut. Ik ben echt bekaf.
En zoals altijd zegt de Garmin dat ik dan ook weer langzamer gelopen heb. Als ik hem volgende keer gewoon op 7km/u of misschien wel op 6,5km/u laat staan, dan denk ik dat ik gemiddeld ook nog eens harder loop. Voor nu beschouw ik het hoofdzakelijk als een workout voor mijn conditie. Alleen zal Strava wat minder kilometers noteren.
Resultaat voor vandaag: 3,00km in 25:02, gemiddeld 7,19km/u of 8:21min/km
 
 
 
Temperatuur in De JIM 
TStart=   7,8ºC 
TEind= 10,1ºC

Statistieken: 
Fitnessleeftijd: 44
VO2max: 40
HRgem: 139 bpm 
HRmax: 152 bpm op 2,80km
 
 
 
 

Geen opmerkingen: