zaterdag 20 januari 2024

Training - De Vrijbuiters met Dorie, Carla en Herman - 4,89km

Monique heeft zich voor da training van vandaag afgemeld vanwege andere verplichtingen en daarom ga ik vandaag alleen met Dorie, Carla en Herman op pad. Het duurt wel eventjes voordat ik de andere 3 kan achterna gaan want de auto sleutel ligt nog in de auto en die gaat dan niet op slot en eer ik die dan ook weer uit mijn winterjas heb gevist en de huissleutel er af heb gehaald... Ik heb ze echter toch redelijk snel achterhaald, hoofdzakelijk doordat ze over het fietspad lopen en dat is mij toch te glad en Dorie en Herman ook en zo ben ik ze over het zandpad gelopen toch zo voorbij.
 
Bij de 1e stop laat ik wat warming-up oefeningen doen en dan volgen we Herman met zijn Stap-heen-en-weer-over-de-balk oefening, voordat hij ons verder het bos in stuurt. Er ligt nog sneeuw en dit is de laatste kans om wat sneeuwfoto's voor het archief te maken.
Het is wel lastig lopen. De ondergrond is hard gevroren en daardoor ook vol harde  richels en sleuven en de boomwortels en stronken maken het des te lastiger.
We doen onderweg wel weer de nodige oefeningen, al moeten we zo nu en dan wel een beschut plekje zoeken want de koude wind is toch wel erg venijnig.

Als we de training met wat rek-, strek- en ademhalingsoefeningen hebben afgesloten, zijn we in totaal 1u03:45 bezig geweest en hebben daarbij 4,89km afgelegd. Niet slecht onder deze weersomstandigheden.

Bij de koffie maakt Leontien, de jongste dochter van Wim, ook nog een groepsfoto van de aanwezigen. Ook onderweg met de wandelaars heeft ze wat foto's gemaakt.


Tijdens de training hebben Dorie en ik ook wat gefotografeerd.



Het weer:
Zon maar koud door ijzige wind. T= 1,5ºC, Tgevoel= 6,8ºC. Wind kracht 3 (ZZW)

Statistieken: 
Fitnessleeftijd: 40
VO2max: 41
HRgem: 123 bpm 
HRmax: 156 bpm op 3,56km
 
 
 

Geen opmerkingen: